Artykuł partnera.

Podążanie za modą to nie tylko bieganie od sklepu do sklepu w poszukiwaniu nowości wśród ubrań. Elementem modnego wizerunku są także oczywiście włosy i – w przypadku mężczyzn – także broda. Elegancki i nowoczesny mężczyzna dba nie tylko o strój, ale też o zarost i fryzurę. Często jednak wymaga to regularnych wizyt u fryzjera i barbera. Jak znaleźć na to czas? Wystarczy zapewnić sobie możliwość realizowania tych usług… samodzielnie! Z pomocą przyjdzie dobry trymer męski!

Z tekstu dowiesz się:

  • do czego służy trymer,
  • jak korzystać ze wszystkich funkcji trymera

Sprzęt, taki jak trymer Zelmer, będzie doskonałym rozwiązaniem dla każdego mężczyzny, który chce o siebie samodzielnie zadbać. Profesjonalny trymer do brody i włosów może bowiem zastąpić wizytę u fryzjera i barbera, pod warunkiem, że dobrze skorzystasz z jego wszystkich funkcji. Jak to zrobić? Podpowiadamy!

Trymer męski – do czego służy?

Dobry trymer to urządzenie wielofunkcyjne, dzięki któremu kompleksowo zadbasz o wygląd swojego zarostu. Podstawowe trymery mają całkiem sporo funkcji, natomiast jeśli zainwestujesz w profesjonalny trymer do brody, możesz z powodzeniem pożegnać się z umawianiem wizyt w salonach fryzjerskich.

Większość trymerów może być używanych nie tylko do podcinania i modelowania zarostu, ale też do innych czynności kosmetycznych. Jeśli trymer ma odpowiednie nakładki, możesz z ich pomocą przycinać również włosy. Zależy Ci na dodatkowych opcjach? Wybierz, np. trymer do nosa i uszu. Dzięki temu zyskasz dodatkowe nakładki, które pozwolą Ci na pozbycie się zbędnego owłosienia także w tych trudno dostępnych miejscach.

Trymer do zarostu i włosów – jak z niego korzystać?

Jeśli zależy Ci, by urządzenie miało szeroki zakres działania, wybierz np. trymer wielofunkcyjny ZGK6800 marki Zelmer. Sprzęt ten jest wyposażony w tytanowe ostrza T-Blade 38 mm i aż 13 nakładek, dzięki którym profesjonalnie i z wyjątkową dokładnością zadbasz o swój zarost oraz strzyżenie. Dodatkowo dzięki wytrzymałej baterii, nie musisz się spieszyć – masz aż 2 h na osiągnięcie idealnego efektu.

Trymer do włosów Zelmer pozwoli Ci na cieniowanie, stopniowanie i konturowanie zarostu, dzięki czemu możesz doskonale podkreślić swoje rysy twarzy bądź nadać im niemal całkowicie nowy kształt. Znudził Ci się look drwala, który był jeszcze niedawno modny i chcesz wyglądać jak model z włoskich wybiegów? Nic trudnego! Wystarczą odpowiednie nakładki trymera i możesz szybko i sprawnie skrócić bądź wycieniować zarost.

Marzy Ci się nowa fryzura? To też bardzo łatwe. Możesz ją wykonać samodzielnie za pomocą trymera lub, dla dokładniejszego efektu, poprosić kogoś bliskiego o pomoc. Dzięki regulowanemu grzebieniowi oraz 7 nasadkom do różnych długości będziesz mieć precyzyjną kontrolę nad każdym ruchem.

Jeśli nie jesteś miłośnikiem żmudnej depilacji włosków w uszach i nosie, możesz się pożegnać z tym nieprzyjemnym zabiegiem. Wielofunkcyjny trymer do nosa i uszu Zelmer posiada bowiem specjalne nakładki, dzięki którym przytniesz niechciane włoski – bez bólu i nieprzyjemnego podrażniania skóry.

Zapewnij sobie odświeżenie fryzury i idealny wygląd zarostu, kiedy tylko chcesz. Z trymerem Zelmer będzie to wyjątkowo proste. Po dopracowaniu nowej stylizacji będziesz wyglądać niczym po wizycie w profesjonalnym salonie fryzjerskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.